شکرانه

تا حالا در هر مناسبتی یه خواسته‌ی ثابت و مشترک داشتیم و دعا می‌کردیم خدا هرچه زودتر ما رو به خواستمون برسونه. امروز... یه مناسبت خوب و دوست داشتنی دیگه‌ست!
اما اینبار خاص‌تره چون با دفعه‌های قبل یه فرقی داره. اینبار وقت شکرانه‌ست. شکرانه‌ی من و تو.شکرانه‌ی ما شدن...
از خدا می‌خوام که سال‌های سال تا وقتیکه در این دنیا هستم، سالروز تولدت رو برات جشن بگیرم تا هرسال در کنار هم خاطره‌ای جذاب و لذت‌بخش رو به جمع یادگاری‌هامون اضافه کنیم.
قلب ایمن جان تولدت مبارک قلب
پ.ن: خواسته ها و آرزو ها تموم نشدنین، اما وقتی به مهمترینشون میرسی روحیه‌ و امیدت برای رسیدن به بعدی‌ها چند‌برابر می‌شه.
 
/ 2 نظر / 12 بازدید
ایمن

چی بگم که زبانم قاصره از جواب دادن به این همه محبت تو عزیزم [لبخند][قلب] می دونی که سر همه ی نمازهام دعای ثابتم اینه که بتونیم کنار هم تا آخر عمرمون سعادتمند و خوشبخت با رضایت و خوشنودی خدا زندگی کنیم و در دنیا و آخرت سعادتمند و با عزت باشیم و باعث فخر و رضایت و خوشنودی خدا بشیم و ازمون نسلی صالح بوجود بیاد که اونها هم باعث فخر و رضایت و خوشنودی خدا بشن ان شاء الله ... جوانه جان ، امیدوارم تا عمر دارم بتونم از زندگی با تو لذت ببرم و به شکرانه ی نعمتی که تو باشی و البته نعمتها و برکات فراوان دیگه ای که خدا به ما و به زندگیمون داده ، خدا رو شکر کنیم و در راه رضایتش تلاش کنیم. از خدا می خوام به همه ی آرزوهامون برسونتمون و اون آرزو ها رو به خیر و صلاح دنیا و آخرت ما و همه ی بنده های خوب خودش قرار بده و ان شاء الله ما رو سعادتمند و با عزت در دنیا و آخرت قرار بده ... ممنونم همسرم [گل]

صبا

با اجازه جوانه جونم منم تولدت رو از اینجا تبریک می گم ایمن . خیلی خوشحال می شم میبینم انقدر همو دوست دارین. آدم به عشق امیدوار میشه دوباره میگه پس هست هنوز.[لبخند]